Byrå engelsk stil

Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil
Byrå engelsk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, fanerad med idegrean, mässingsbeslag, tre lådor i två varv, längd 90 cm, bredd 40 cm, höjd 52 cm.

Bruksslitage, märken.

880347

2021-02-22