Bordslampa Funkis

Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis
Bordslampa Funkis

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, plåt och metall, 1930/40-tal, funkis, grönlackerad, höjd ca 42 cm

Slitage, färgbortfall

880379

2021-02-25