GÖRAN RÜCKER

GÖRAN RÜCKER
GÖRAN RÜCKER
GÖRAN RÜCKER
GÖRAN RÜCKER

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GÖRAN RÜCKER, "Stockholms Ström", signerad, akvarell, ca 40x27 cm

Ej examinerad ur ram

880381

2021-02-27