Figurgrupp, 1800-tal

Figurgrupp, 1800-tal
Figurgrupp, 1800-tal
Figurgrupp, 1800-tal
Figurgrupp, 1800-tal
Figurgrupp, 1800-tal
Figurgrupp, 1800-tal
Figurgrupp, 1800-tal
Figurgrupp, 1800-tal
Figurgrupp, 1800-tal
Figurgrupp, 1800-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIGURIN, porslin, 1800-tal, figurgrupp, polykrom och förgylld dekor, omärkt, B: 10,5, D: 6,5, H: 9 cm

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

880383

2021-03-02