Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LENNART LUNDEGÅRDH (1934-2009) motiv från Öland, signerad och daterad L Lundegårdh 77, akryl på pannå, 70x47 cm
Ej examinerad ur ram
880385
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här