Lennart Lundegårdh

Lennart Lundegårdh
Lennart Lundegårdh
Lennart Lundegårdh
Lennart Lundegårdh

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART LUNDEGÅRDH (1934-2009) motiv från Öland, signerad och daterad L Lundegårdh 77, akryl på pannå, 70x47 cm

Ej examinerad ur ram

880385

2021-02-27