Sami Rinne

Sami Rinne
Sami Rinne
Sami Rinne
Sami Rinne
Sami Rinne
Sami Rinne

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMI RINNE (Finland, född 1971): "The Hight Voltage Men", akryl och olja på papper, monterad på skiva, a tergo signerad och daterad 2012 ca 78x53 cm

Ingår i temaauktionen "Sätt färg på ditt hem"

880395

2021-03-07