Sidobord

Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

2 600 SEK

1 500 SEK

SIDOBORD, 1 par, England, 1900-tal, mahogny, beslag i mässing, snurrbara, höjd 67, diameter 46 cm

Bruksslitage

880417

2021-02-23