Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, Fröseke Nybrofabriken, omkring 1900-talets mitt, teak, fasettslipat glas, etikettmärkt, bredd 46 cm, höjd 98 cm.

Bruksslitage.

880436

2021-04-07