Meta Isæus-Berlin

Meta Isæus-Berlin
Meta Isæus-Berlin

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

META ISÆUS-BERLIN (född 1963): litografi, signerad och numrerad 77/150, bladmått ca 44,5x55,5 cm, oramat blad.

880440

2021-02-22