Stereograf/betraktelseapparat
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
STEREOGRAF / BETRAKTELSEAPPARAT, 1800-talets andra hälft, märkt Marque en Fabrique, svartlackad trä, 28x17 cm, höjd ca 7,5 cm, justérbar höjd när utfälld
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Bruksslitage
880459
2021-03-02