Stereograf/betraktelseapparat

Stereograf/betraktelseapparat
Stereograf/betraktelseapparat
Stereograf/betraktelseapparat
Stereograf/betraktelseapparat
Stereograf/betraktelseapparat
Stereograf/betraktelseapparat
Stereograf/betraktelseapparat
Stereograf/betraktelseapparat

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

STEREOGRAF / BETRAKTELSEAPPARAT, 1800-talets andra hälft, märkt Marque en Fabrique, svartlackad trä, 28x17 cm, höjd ca 7,5 cm, justérbar höjd när utfälld

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Bruksslitage

880459

2021-03-02