Buljongkoppar

Buljongkoppar
Buljongkoppar
Buljongkoppar
Buljongkoppar
Buljongkoppar
Buljongkoppar
Buljongkoppar
Buljongkoppar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BULJONGKOPPAR med FAT, 18 st, Eschenbach, elfenbensporslin, cremefärgad, grön- och kantförgyllning

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Smärre bruksslitage, ytsmuts, 2 fat aningen avvikande i formen

880464

2021-03-02