Buljongkoppar
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BULJONGKOPPAR med FAT, 18 st, Eschenbach, elfenbensporslin, cremefärgad, grön- och kantförgyllning
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Smärre bruksslitage, ytsmuts, 2 fat aningen avvikande i formen
880464
2021-03-02