Porslinsurnor, 1 par
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
800 SEK
URNOR, 1 par, porslin, Tyskland, rokokostil, balusterform, polykrom och förgylld dekor av blommor och kurtiserande par, höjd ca. 20 cm
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Slitage, trasiga lock medföljer
880469
2021-03-02