Porslinsurnor, 1 par

Porslinsurnor, 1 par
Porslinsurnor, 1 par
Porslinsurnor, 1 par
Porslinsurnor, 1 par
Porslinsurnor, 1 par
Porslinsurnor, 1 par
Porslinsurnor, 1 par
Porslinsurnor, 1 par
Porslinsurnor, 1 par
Porslinsurnor, 1 par

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

URNOR, 1 par, porslin, Tyskland, rokokostil, balusterform, polykrom och förgylld dekor av blommor och kurtiserande par, höjd ca. 20 cm

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Slitage, trasiga lock medföljer

880469

2021-03-02