Soffbord Bodafors

Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors
Soffbord Bodafors

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, med klaffar, 1950/60-tal, Bodafors, teak, ca höjd 55, 75x 50,5 cm, totalläng med klaffar 120 cm

Smärre bruks och åldersrelaterat slitage, Märkt undersida: Bodafors

880479

2021-02-27