Klubbat för:
1 300 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MATBORD, centralben i massiv körsbär samt skiva i glas, nutida, höjd ca 71,5 cm, diameter 128 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre bruksslitage med mindre repor samt tejpmärke i glasskivan
880489
2021-02-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner