Runt matbord med glasskiva

Runt matbord med glasskiva
Runt matbord med glasskiva
Runt matbord med glasskiva
Runt matbord med glasskiva
Runt matbord med glasskiva
Runt matbord med glasskiva

Klubbat för:

1 300 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MATBORD, centralben i massiv körsbär samt skiva i glas, nutida, höjd ca 71,5 cm, diameter 128 cm

Zustandsbeschreibung

Smärre bruksslitage med mindre repor samt tejpmärke i glasskivan

880489

2021-02-27