Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LJUSSTAKAR, 2 par, mässing, 1900-tal, Gusum samt Skultuna, paret i barockstil märkta Skultuna Bruk no 58, höjd ca 15,5-20 cm
Slitage, en kulfot saknas, delvis något sneda
880490
2021-02-22
Gör en kostnadsfri värdering här