Vattentunna koppar

Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VATTENTUNNA, koppar, 1800-tal, dragknoppar i mässing, höjd ca 48 cm, diameter 41 cm

Slitage med bucklor, patina

880496

2021-02-26