Byrå 1900-talets mitt

Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt
Byrå 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, tre lådor, mässingbeslag, fanerat i björk samt rotfanér, höjd ca 60, 100x42,5 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage,

880498

2021-02-26