Figurin
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
FIGURIN, Kina Qianlong, 1700/1800-talet, höjd ca 15 cm
Proveniens: Tidigare såld på Christies South Kensington
Kuntoraportti
Smärre slitage
880518
Päivämäärä:
2021-02-26