Ljuskrona modell större
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LJUSKRONA, stomme av aluminium, klädd med ledslinga med flertalet ljuspunkter, total höjd ca 280 cm, diameter ca 210 cm
PROVENIENS:
Har tidigare hängt i Grand Hotells Vinterträdgård
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, fungerar enligt uppgift, slitage
880542
2021-02-27