Aaro Rauhala oljemålning

Aaro Rauhala oljemålning
Aaro Rauhala oljemålning
Aaro Rauhala oljemålning
Aaro Rauhala oljemålning
Aaro Rauhala oljemålning
Aaro Rauhala oljemålning
Aaro Rauhala oljemålning
Aaro Rauhala oljemålning

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

200 EUR

AARO RAUHALA (1949-2003) "ouppfylld dröm", signerad samt daterad 1988, olja på duk, 45x55 cm

880543

2021-02-28