Stig Lindberg fat

Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat
Stig Lindberg fat

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

STIG LINDBERG (1916-1982), fat, fajans, lövformat samt målat i polykroma färger, signerat med studiohanden, längd 19,5 cm.

MIndre ytslitage och krackelyr, bladets spets med nagg/lagning.

880545

2021-02-22