Jan Palmu oljemålning

Jan Palmu oljemålning
Jan Palmu oljemålning
Jan Palmu oljemålning
Jan Palmu oljemålning
Jan Palmu oljemålning
Jan Palmu oljemålning
Jan Palmu oljemålning
Jan Palmu oljemålning

Klubbat för:

120 EUR

Utropspris

200 EUR

JAN PALMU (1945-1995) stilleben, signerad samt daterad -78, olja på pannå, 52x61 cm

880547

2021-02-28