Tuomo Saali litografi

Tuomo Saali litografi
Tuomo Saali litografi
Tuomo Saali litografi
Tuomo Saali litografi
Tuomo Saali litografi
Tuomo Saali litografi
Tuomo Saali litografi
Tuomo Saali litografi

Klubbat för:

85 EUR

Utropspris

200 EUR

TUOMO SAALI (född 1957) "spegel", signerad samt daterad -87, litografi, 1/10, tpl´a, 50x64 cm

880551

2021-02-28