Adolf Eberle oljemålning

Adolf Eberle oljemålning
Adolf Eberle oljemålning
Adolf Eberle oljemålning
Adolf Eberle oljemålning
Adolf Eberle oljemålning
Adolf Eberle oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ADOLF EBERLE (1843-1914): En jakthistoria, signerad, olja på duk, 49x62 cm

Större reva i duken

880558

2021-02-22