Mikael Stierncreutz oljemålning

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

500 EUR

MIKAEL STIERNCREUTZ (1936-1976) "målning", signerad samt daterad 1965, olja på duk, 84x64 cm

Utställning: Finska konstakademiens 3-årsutställning, nr 53

880560

2021-02-28