Axel Borg oljemålning

Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning
Axel Borg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL BORG (1847-1916): "Landskapsmotiv", signerad Axel Borg, olja på duk, 64x46 cm

med dedikation

880571

2021-02-22