Oidentifierad konstnär, porträtt
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): Barnporträtt, oval, olja på duk, 51x43 cm, samtida ram
Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth
Repor, retuscher, krakelerad, ram: pastellage skador
880574
2021-03-02