Ina Sjöström oljemålning

Ina Sjöström oljemålning
Ina Sjöström oljemålning
Ina Sjöström oljemålning
Ina Sjöström oljemålning
Ina Sjöström oljemålning
Ina Sjöström oljemålning
Ina Sjöström oljemålning
Ina Sjöström oljemålning

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

100 EUR

INA SJÖSTRÖM (1883-1969) vintervy, signerad, olja på pannå, 27x32 cm

880575

2021-02-28