Edouard Pail oljemålning

Edouard Pail oljemålning
Edouard Pail oljemålning
Edouard Pail oljemålning
Edouard Pail oljemålning
Edouard Pail oljemålning
Edouard Pail oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDOUARD PAIL (Frankrike 1851-1916): Sommarlandskap, signerad E. Pail, olja på duk, 40x56 cm

880576

2021-02-22