Marjatta Sarasalo oljemålning

Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning
Marjatta Sarasalo oljemålning

Klubbat för:

500 EUR

Utropspris

400 EUR

MARJATTA SARASALO (född 1930) figurer, signerad samt daterad -86, olja på duk, 45x38 cm

880581

2021-02-28