Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959), "Ängsblommor", signerad, daterad Öregrund juli 1956, 60x46 cm

880583

2021-02-22