Sven Lidberg färglitografier

Sven Lidberg färglitografier
Sven Lidberg färglitografier
Sven Lidberg färglitografier
Sven Lidberg färglitografier

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009) (6): Figurscener, signerade S Lidberg, EA., bladmått ca 29x17-35x22 cm, oramade

880597

2021-02-23