Lennart Örnberg oljemålning

Lennart Örnberg oljemålning
Lennart Örnberg oljemålning
Lennart Örnberg oljemålning
Lennart Örnberg oljemålning
Lennart Örnberg oljemålning
Lennart Örnberg oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ÖRNBERG (1914-1998), Stilleben med mask, signerad Örnberg, olja på duk, 46x62 cm

880601

2021-02-22