Carl Larsson färglitografi

Carl Larsson färglitografi
Carl Larsson färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): "Kerstis främmande", färglito från 6 stenar, 1905, 425 osignerade ex, bladmått ca 41,5x31,5 cm, oramad
LITTERATUR: Hjert & Hjert 115

880607

2021-02-23