Joan Miró 3 litografier

Joan Miró 3 litografier
Joan Miró 3 litografier
Joan Miró 3 litografier
Joan Miró 3 litografier
Joan Miró 3 litografier
Joan Miró 3 litografier

Klubbat för:

400 SEK

1 200 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): Kompositioner, 2 dubbelsidiga originallitografier i färg, (Mourlot 671-672), ur DLM 186, 1970 samt 1 dubbelsidig färglitografi ur samma nummer

Omslag m visst slitage, samtliga med mittveck

880610

2021-02-23