Bricka, Karl Andersson

Bricka, Karl Andersson
Bricka, Karl Andersson
Bricka, Karl Andersson
Bricka, Karl Andersson
Bricka, Karl Andersson
Bricka, Karl Andersson
Bricka, Karl Andersson
Bricka, Karl Andersson

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BRICKA/UPPLÄGGNINGSFAT, nysilver, stämplat K Andersson, 48x33,5 cm

Ingår i temaauktionen efter släkten Hjorth

Bruksslitage, repor

880612

2021-03-02