Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, lantgård vid sjö, olja på duk, möjligen signerad Rydberg, ca 46x56 cm

880627

2021-02-22