Docka 1800-tal

Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal
Docka 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOCKA, trol fransk tillverkning, 1800-talets andra hälft, huvud av parian, skulpterat hår samt hål i öronen, stoppad tygkropp, underarmar samt händer av massa, längd ca 69 cm

880629

2021-02-22