Rökelsekar brons Kina

Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina
Rökelsekar brons Kina

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RÖKELSEKAR, brons, Kina, 1900-tal, tripod, med hänklar, höjd ca 12-14,5, diameter 9 cm

Lagning, slitage

880642

2021-02-25