Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PABLO PICASSO, efter: Dansare,1943, signerad i trycket, 279/300, etsning, bildmått ca 27x18,5 c
Utgivare: Louis Grosclaude, Zürich
880656
2021-02-27
Gör en kostnadsfri värdering här