Pablo Picasso etsning
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PABLO PICASSO, efter: Dansare,1943, signerad i trycket, 279/300, etsning, bildmått ca 27x18,5 c
Utgivare: Louis Grosclaude, Zürich
Kuntoraportti
880656
Päivämäärä:
2021-02-27