Pablo Picasso etsning

Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning
Pablo Picasso etsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

PABLO PICASSO, efter: Dansare,1943, signerad i trycket, 279/300, etsning, bildmått ca 27x18,5 c
Utgivare: Louis Grosclaude, Zürich

Kuntoraportti

880656

Päivämäärä:

2021-02-27