George Braque efter litografi

George Braque efter litografi
George Braque efter litografi
George Braque efter litografi
George Braque efter litografi

Klubbat för:

950 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Nuage en échec", monogramsignerad i trycket GB, 1956, ur DLM nr 85-86, färgligtografi, ca 37x27 cm

LITTERATUR: Maeght no 1043

Kuntoraportti

880670

Päivämäärä:

2021-02-27