George Braque efter litografi
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Nuage en échec", monogramsignerad i trycket GB, 1956, ur DLM nr 85-86, färgligtografi, ca 37x27 cm
LITTERATUR: Maeght no 1043
Kuntoraportti
880670
Päivämäärä:
2021-02-27