Georges Braque litografi

Georges Braque litografi
Georges Braque litografi
Georges Braque litografi
Georges Braque litografi

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: Komposition, monogramsignerad i trycket GB, 1956, ur DLM nr 85-86, färgligtografi, ca 37x27 cm

880672

2021-02-27