Lee Reynolds Burr

Lee Reynolds Burr
Lee Reynolds Burr
Lee Reynolds Burr
Lee Reynolds Burr
Lee Reynolds Burr
Lee Reynolds Burr

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEE REYNOLDS BURR (USA, 1936-2017): Fåglar i rönnbärsträd, signerad Reynolds, olja på duk, ca 101x126 cm

880674

2021-02-25