Oidentiferad konstnär

Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär
Oidentiferad konstnär

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal: Figurscen, olja på duk, signerad G.Lindberg, bildmått ca 79x60 cm

Åldersrelaterat slitage och ställvis mindre färgbortfall

880676

2021-02-27