Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BORÉNS, bordslampa, 1900-talets mitt, skärm i mässing, 2 ljuspunkter, skaftet lindat med läder, höjd 45 cm

Bruksslitage

880678

2021-02-23