Torsten Renqvist etsningar

Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar
Torsten Renqvist etsningar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TORSTEN RENQVIST (1924-2007): 2 st etsningar, "Garderoben" och "Spiggfångst", signerade och daterade TR 1953, 16/45, samt T Renqvist -57, 44/45, ca 25 x 18,5 cm samt 21 x 24,5 cm

880679

2021-02-26